Nejlepší a nejžádanější akce pro podnikatele v Česku a na Slovensku

Nakopni růst své firmy, svého týmu a svého života.

Nové termíny oznámeny. Přihlášky spuštěny.

Víkend nabitý hodnotou
20 úspěšných podnikatelů
aplikování Ihned do praxe

6 Pilířů mastermindu

Ano, můžeš jít sice na seminář od různých expertů, například čistě o prodeji a komunikaci, o strategii růstu firmy, o mindsetu nebo o osobní značce...

Ale v takovém případě hrozí, že se skoro každý expert soustředí pouze na svůj obor. A už nevidí další souvislosti. Už nechápe, jak například úspěch nebo neúspěch v podnikání souvisí s mindsetem majitele. Jak komunikace a prodej souvisí s vedením týmu nebo jak vnitřní bloky, nevyřešené emoce a limitující přesvědčení brzdí podnikatele od dosažení svých cílů.

Od každého odborníka se většinou dozvíš něco jiného. Proto je spousta lidí po seminářích ještě více zmatena než předtím, a proto pak ani žádné nové informace neuvede do praxe.

Z tohoto důvodu jsem se rozhodl udělat opak. Rozhodl jsem se všech 6 nejdůležitějších pilířů systematicky propojit. Protože si jsem jistý, že pokud jednu oblast vynecháš, pak tvoje podnikání nemůže optimálně fungovat.

1

Mindset

Úspěch i neúspěch firmy záleží na mindsetu lídra, který firmu vede. Pomůžu ti objevit své slabé stránky, které brzdí tebe i tvůj tým. Také ti přesně ukážu, jak si vybudovat silný mindset, abys dosáhl všech cílů, které si vytyčíš, a tvoje firma prosperovala.

2

Strategie růstu

Ukážu ti nejlepší strategie ve svém oboru, abys svoji firmu co nejvíce posunul. Většina podnikatelů je tak moc ve své bublině, že nevidí nové cesty, způsoby a příležitosti.

3

Vedení týmu

Čím silnější tým, tím lépe a rychleji firma roste. V tomhle pilíři ti ukážu, jak efektivně delegovat, jak přitáhnout ty nejlepší lidi do svého týmu a jak je motivovat a zajistit, aby vždy do všeho dali 100 % svého úsilí.

4

Prodej a komunikace

Jsem přesvědčen, že kdyby se lídři naučili lépe prodávat a komunikovat, mělo by to obrovský dopad na úspěch jejich firmy. Ukážu ti, jak se v obou těchto dovednostech co nejrychleji a nejefektivněji zlepšit.

5

Osobní značka

V dnešní době je naše osobní značka jedním z našich největších aktiv. Pomáhá nám přitáhnout nové zákazníky a vybudovat si s nimi důvěru. Díky osobní značce se ti otevřou dveře k novým příležitostem, ke kterým by ses bez ní jen těžko dostal/a.

6

Akční kroky

Spousta lidí se zúčastní nějakého semináře, jsou plní energie a strategií, ale nic z toho nakonec neaplikují. Na našem Mastermindu ti konkrétně ukážeme, jak aplikovat to, co ses naučil. A hlavně ti pomůžeme vytvořit akční plán, abys přesně věděl, co máš po skončení Mastermindu dělat.

Co můžeš od Mastermindu čekat?

3 dny nabité obrovskou hodnotou od Vaška. Vše je nachystané tak, abys nové vědomosti a strategie mohl ihned aplikovat. Žádná nudná dlouhá teorie. Jdeme ihned do praxe.

Top networking s dalšími 20 úspěšnými podnikateli. Na základě přihlášek budeme pečlivě vybírat ten nejkvalitnější a nejlepší mix lidí, abys mohl/a navázat hodnotné kontakty a navzájem jste se všichni posouvali kupředu.

Vaškem vedené ranní meditace a dechová cvičení, která ti pomůžou objevit skryté překážky a bloky. To ti ulehčí přístup ke své intuici, budeš se lépe rozhodovat a také budeš daleko snáze pracovat se stresem.

Prostor pro přímý kontakt s Vaškem a jeho týmem. Pokud budeš mít jakoukoliv otázku, tak zaručíme, abys na ni od nás dostal odpověď. Budeš tak přesně vědět, jaké kroky musíš udělat, aby ses ve svém životě posunul/a.

Krásné prostředí Grandhotelu Tatra se špičkovou gastronomií. Navíc s možností wellness pro parádní odpočinek po nabitém dni. Ubytování i all-inclusive stravování je zahrnuto v ceně vstupenky.

Účastníci předešlých Mastermindů se shodli, že The One Percent Mastermind je nezapomenutelný zážitek, který jim otevřel oči. Po těchto 3 dnech s Vaškem a jeho týmem se jejich firma či podnikání extrémně posunulo a celkově se jim neuvěřitelně zlepšil život. A ještě k tomu navázali nová skvělá přátelství.

Místo konání:

GRANDHOTEL TATRA

Termíny mastermindů:

23. 8. - 25. 8. 2024 VYPRODÁNO

3. 1. - 5. 1. 2025 (posledních 8 míst)

11. 4. - 13. 4. 2025

Místo konání pro naše Mastermindy jsem zvolil Grandhotel Tatra, kde už jsem dříve pořádal své koučinky. Také jsem zde strávil spoustu času přemýšlením a plánováním nad svými vlastními cíli. Tohle místo zajistí, že se budeš moct plně soustředit na svůj růst. O vše ostatní bude postaráno.

VŠECH 100 % ÚČASTNÍKŮ PŘEDEŠLÝCH MASTERMINDů BY HO DOPORUČILO A JELO BY ZNOVU

Moje očekávání bylo naplněno 100 násobně. Protože těch věcí a té hodnoty je tolik, že je to až neuvěřitelné. To, co tady Vašek za ty 3 dny převedl, to je něco naprosto z jiného světa. Za 3 dny jsem popsal víc jak 30 stránek ve svém bloku, které mi totálně přetransformují život. Je to něco, co opravdu musí zažít každý.

Jiří Hanousek
Hanousek & Partneři

Vůbec jsem neváhal, jestli na The One Percent Mastermind jet. Protože vím, že poměr cena/výkon je brutální hodnota. Protože vím, jak Vašek na sobě extrémně pracuje, aby nám potom mohl předávat jen to nejlepší.

Petr Handlíř
Petr Handlíř.cz

Chci vám oběma ještě jednou poděkovat! Jste pro mě mega inspirací. Stejně tak jako účastníci, které jste vybrali. Mastermind mi ukázal, kam až můžu dojít. A znovu mě utvrdil v tom, že si můžu život poskládat podle sebe. To je pro mě obrovská hodnota!

Tomás Karásek
deNatura.cz

Opravdu oceňuji organizaci, a jak bylo vše detailně naplánované. Skvěle zodpovězené všechny dotazy a celková úroveň na velmi kvalitním levelu. Určitě jste mě pozitivně překvapili. A samozřejmě děkuji za obrovský příval pozitivní energie. 100 % oceňuji vaši práci. Fakt bomba.

Petra Turzová
Alfréd Jobs

The One Percent Mastermind bol veľmi silný, inšpirujúci a motivujúci zážitok, ktorý nám za tri dni predal také hodnoty, že to nie je až možné, a ktorý by som by som doporučil takmer každému. Všetko čo nám Vašek predával bolo zo života, z reálnych skúseností, pretože Vašek to všetko aplikuje, takže vidíš, že je to možné a ako skvelo to funguje.

Adrián Pernecký
PPGRL

Byl to celý víkend. Intenzita se kterou se nám Vašek s Andym věnovali byla neuvěřitelná. Především praktická stránka byla neuvěřitelná. Veškeré Vaškovi postřehy pocházejí z praxe a lze je ihned aplikovat, což jsem si vyzkoušel hned první den v procesu a všichni podřízení si energii a nastavení nových procesů velmi pochvalují.

Tomáš Kresl
Tomáš Kresl Finance

Kluci super akce. Měl jsem radost, za sebe, i za vás. Pojali jste to fakt super, žádná ojebávačka, žádné šetření, informace čisté zlato. Nechci vás přechválit, abyste nezpychli ale nenapadá mě v ČR nikdo jiný, kdo by byl schopný takovou akci udělat.

Pavel Kučera
Parker & Hill

Dostal jsem spoustu odpovědí na různé otázky, ale dostal jsem i praktický návod jak toho dosáhnout a tohle propojení mi dalo obrovskou sílu změnit spoustu věcí a jít konečně do akce. Pro mě tedy bylo nejpřínosnější to, že vše co jsi říkal bylo tvoje a máš to odmakané a vyzkoušené. Super byly praktické příklady z tvého života a jak to děláš ty a jak ti to pomohlo.

Lukáš Kindl
Zempra KL s.r.o.

Bylo to naprosto skvělý! Změnilo mi to život, a věřím že mi to změní i moje výsledky.

Jan Šrajer
Funded Mind

Byl to neskutečný zážitek. který mi naprosto změnil život. Těším se na další!

Matyáš Exner
Chemport AG

Už teď vidím, Vašku, že jsi ve mně dokázal něco probudit a cítím, že to bude fakt mega. Za to bych ti chtěl upřímně poděkovat.

Dominik Šafránek
Kozlovna Alfa

Co účastnici řekli o mastermindu

Video testimonial

CHCI SE ZÚČAStNIT

Kapacita Mastermindu je jen pro 20 lidí. Minulý Mastermind se vyprodal za méně než 24 hodin... Pokud to tedy se svým podnikáním a životem myslíš opravdu vážně a jsi přesvědčený, že právě ty na Mastermind patříš, pak se přihlaš níže. Přihlášku vyplň co nejdřív a co nejdetailněji.

Přihláška pro jednoho

Vstupenka pro jednoho na The One Percent Mastermind
Ubytování, all-inclusive strava a wellness v Grandhotel Tatra v ceně
​Všechny materiály potřebné pro Mastermind
CENA
79 000 Kč
+ DPH

Přihláška pro mě a kolegu

Vstupenka pro jednoho + kolega z týmu navíc na The One Percent Mastermind
Ubytování, all-inclusive strava a wellness v Grandhotel Tatra v ceně
​Všechny materiály potřebné pro Mastermind
CENA
139 000 Kč
+ DPH

Václav Tomanec

Václav Tomanec je podnikatel a kouč, který založil 3 prosperující firmy s jedním úspěšným exitem do zahraničí. Také koučoval víc než 2000 lidí z 65 států světa (přes začínající podnikatele, milionáře až po miliardáře). Pomohl  jim vybudovat prosperující firmy, získat větší časovou svobodu a žít naplněnější život.

Nyní vede jednu z největších komunit v Česku a na Slovensku se zaměřením na osobní růst - The One Percent.


Po 5ti úspěšných Mastermindech, kterých se zúčastnilo celkem 100 lidí z 21 zemí světa, se Vašek rozhodl udělat Mastermind čistě jen pro českou a slovenskou komunitu. A to proto, že byl přesvědčený, že něco takového tady podnikatelům, bohužel, chybí.

Mastermindy pro lidi z Česka a Slovenska už prošlo několik desítek podnikatelů z více než 20 oborů (přes finance, nemovitosti, investice, marketing, e-commerce, právo, medicínu, recruiting a další).

Vašek je známý svou pečlivou přípravou na vše, co dělá. Takže kdokoliv se Mastermindu zúčastní, ten zažije opravdu nezapomenutelný zážitek. A téměř zaručeně posune svůj život a svoji firmu mílovými kroky kupředu.

Máš nějaký dotaz? BOOKNI si hovor s našim týmem.