Každý z nás si může a zaslouží si žít svůj vysněný život... včetně TEBE!

Jsi připraven stát se lídrem, který si vytvoří svůj vysněný život a inspiruje ostatní?

Připoj se k dalším 2400+ lídrům

exkluzivní komunita
ihned přístup ke 50+ videím
Garance vrácení peněz

Co Získáš v The one percent Komunitě?

The One Percent není jen další “předplatné“, kde vám dáme o 30 minut delší podcast s minimální hodnotou, mrtvou komunitou nebo jen teoretické rady... Toto je ta nejpraktičtější a nejsilnější komunita. Být součástí The One Percent znamená být součástí historie.

Ty nejkvalitnější, nejpraktičtější vědomosti a zkušenosti z PRAXE

Získáš přístup ke stále narůstajícím programům na mindset, prodej a komunikaci, podnikání, meditaci, leadership, zdraví a mnoho dalšího. Přístup k 50+ videím ihned.

Týdenní živé accountability hovory

Dnes to není jen o tom, co víme, ale hlavně o tom, co aplikujeme. Díky těmhle hovorům zajistíme, že budeš na té správné cestě, zodpovíme Ti tvoje otázky a pomůžeme Ti rychleji uspět.

Nejsilnější komunitu s podobně smýšlejícími lidmy

Těmi, kteří jsou na podobné cestě, kteří se podporují, sdílí své lekce a vítězství, slaví společné úspěchy, potkávají se a mají možnost vytvořit silné přátelství.

Skupinový Fast-track hovor

Abychom zajistili, že jdeš za svými cíli správným směrem a abys věděl, co máš dělat, tak hned jakmile se připojíš, uděláme spolu úvodní hovor, který ti dá všechno, co budeš na začátku potřebovat.

Dva skupinové živé hovory měsíčně s Václavem Tomancem

Na vybraná témata s možností zeptat se Vaška na cokoliv 1:1

přístup k těmto programům

The 1 % Manifesto

V tomhle programu tě Vašek naučí 9 hodnot pravého lídra, které ti umožní dosáhnout svých cílů, být příkladem pro ostatní a žít svůj život naplno. Málokdo se dozví od rodičů, kamarádů nebo ve škole, jaké jsou hodnoty někoho, kdo opravdu vzal život do svých rukou. V tomhle programu získáš veškeré vědomosti, které ihned můžeš aplikovat do svého života, aby si, co nejdříve viděl výsledky.

Unlimited Mindset

Jsem přesvědčen, že čím máme silnější mindset tím si vytvoříme lepší život. Náš mindset je jako základová deska, když stavíme dům. Pokud chceme velký, krásný dům nebo v našem případě prosperující život, tak potřebujeme silnou základovou desku, nebo-li mindset. V programu se naučíš krok za krokem, jak si vybudovat ten nejlepší mindset, aby si dosáhl čehokoliv budeš chtít.

Umění komunikovat a prodávat

Pokud bych si mohl vybrat jen jednu dovednost, která bude mít největší dopad na můj život, tak je to právě umění komunikovat a prodávat. Každý z nás denně komunikuje, a i když možná neprodáváš produkt nebo službu, tak každý z nás se prodává - zaměstnanec prodává sebe, aby byl povýšen, podnikatel prodává zákazníkům nebo investorům jeho nápad, na rande prodáváš sebe jako ideálního partnera. Každý z nás komunikuje a prodává a čím lepší se staneš, tím lepší život si vytvoříš.

Meditační akademie

Co kdybych ti řekl, že existuje návyk, který ti pomůže se lépe soustředit, díky tomu toho stihneš více za kratší čas, budeš víc v přítomném okamžiku, takže si svůj život více užiješ, budeš méně ve stresu a dosáhneš svých cílů mnohem rychleji? Takový návyk existuje a jmenuje se meditace s vizualizací. V téhle akademii tě provedu úroveň po úrovni, jak si návyk vyvinout a za 15 minut denně získat všechny popsané benefity.

Úspěšný Podnikatel

Online podnikání je jedna z největších příležitostí téhle doby. V programu Úspěšný Podnikatel ti Vašek odhalí přesný návod, jak si vybudovat úspěšnou firmu krok za krokem. Tenhle program ukáže začínajícím podnikatelům přesné kroky, které musí následovat, aby v podnikání uspěli bez zbytečného plýtvání času a energie. Stejně tak pomůže zkušeným podnikatelům, kteří chtějí nakopnout růst své firmy. Celý program stojí na zkušenostech, které Vašek získal při budování svých 4 firem, výměnou za miliony korun investovaných do seminářů a mastermindů po celém světě a také díky tomu, že koučoval přes 2 tisíce podnikatelů z 65 států světa.

Co to znamená být The 1 % Lídrem?

The 1 % Lídr je někdo, kdo bere zodpovědnost za svůj život, je ve skvělé formě, finančně zajistí sebe i svoji rodinu, je šťastný, dělá to, co ho baví, jde příkladem a inspiruje ostatní.

Jen si představte, jaké by to bylo, kdyby každý kolem nás byl takovým lídrem?

Věříme, že pokud pomůžeme 1 % obyvatel republiky, tak tito lídři poté změní ten zbytek. A tím změníme celé nastavení “české mentality” z limitace a nedostatku na možnosti a prosperitu.

Kdo je Václav Tomanec?

Václav Tomanec ještě pár let zpátky rozvážel jídlo na kole, byl mladý a zmatený, nevěděl, co dělat. A rozhodně nebyl příkladem ostatním. Po silném uvědomění, že takto dál žít nechce, se rozhodl vzít zodpovědnost za svůj život. Založil marketingovou agenturu BullAds, která udělala obraty přesahující 35 milionů korun.

Poté díky svému koučinku pomohl více než 2,000 lidem z 65 zemí světa žít naplněnější život, který je obohacen o lepší vztahy a více radosti. Pomohl jim získat časovou svobodu, vydělat více peněz a být  příkladem (přes studenty, zaměstnance, podnikatele, milionáře až po miliardáře).

Vašek mimo jiné také založil softwarovou firmu, kterou prodal do Spojených států amerických a investoval miliony korun do seminářů, kurzů a mastermindů, aby byl opravdu nejlepší v tom, co dělá.

Nyní se Vašek rozhodl prioritně koučovat obyvatele Česka a Slovenska. A Vaškův závazek je dát lidem ty nejlepší zkušenosti, vědomosti, strategie, nástroje, komunitu a podporu, aby si mohli také vytvořit ten svůj vysněný život a mohli inspirovat ostatní, aby viděli, že vše je možné.

ÚROVEŇ ZAČÁTEČNÍK

Program: Úspěšný Podnikatel
Program: Unlimited Mindset - úroveň 1
​Program: Umění komunikovat a prodávat
Program: The 1 % Manifesto
Program: Meditační Akademie
​Týdenní živé hovory s expertem + záznamy
​Exkluzivní networking s dalšími studenty
Vedené meditace v češtině na stažení
Mobilní aplikace
2x měsíční skupinové živé hovory s Vaškem s možností se na cokoliv zeptat + záznam
Program: Unlimited Mindset - úroveň 2 (v procesu)
Program: Umění komunikovat a prodávat - úroveň 2 (v procesu)
ČLENSTVÍ NA 3 MĚSÍCE
1 495 Kč
vč. DPH

Po uplynutí 3 měsíců bude členství pokračovat měsíční platbou, a to 495 Kč vč. DPH.

ÚROVEŇ Pokročilý

2x měsíční skupinové živé hovory s Vaškem s možností se na cokoliv zeptat + záznam
Program: Úspěšný Podnikatel
Program: Unlimited Mindset - úroveň 1
​Program: Umění komunikovat a prodávat
Program: The 1 % Manifesto
Program: Meditační Akademie
​Týdenní živé hovory s expertem + záznamy
​Exkluzivní networking s dalšími studenty
Vedené meditace v češtině na stažení
Mobilní aplikace
Program: Unlimited Mindset - úroveň 2 (v procesu)
Program: Umění komunikovat a prodávat - úroveň 2 (v procesu)
ČLENSTVÍ NA 3 MĚSÍCE
2 995 Kč
vč. DPH

Po uplynutí 3 měsíců bude členství pokračovat měsíční platbou, a to 995 Kč vč. DPH.

*Kdykoliv se můžeš rozhodnout v členství nepokračovat a zrušit si ho. A pokud v prvních 14 dnech nebudeš spokojený, tak nám stačí napsat a my ti peníze vrátíme.

Bonusy, které získaš ZDARMA, když se připojíš ještě dnes

Pracovní sešit ke každému programu

Tenhle bonus ti pomůže si nové vědomosti lépe zapamatovat, ihned aplikovat, a díky tomu vidět rychle výsledky.

Skupinový Fast-track hovor

Ihned po připojení budeš mít možnost si zarezervovat tzv. "Fast-track" hovor, kde ti ukážeme, jaké kroky máš udělat k tomu, abys co nejrychleji uspěl.

VYZKOUŠEJ SI KOMUNITU NA 14 DNÍ ZDARMA bez rizika

Jsme přesvědčeni, že budeš The One Percent tak milovat, že ti dáme i 14denní garanci vrácení peněz. Když po 13 dnech nebudeš spokojený, stačí nám napsat a my ti peníze BEZ KECŮ vrátíme. Takže připojit se k The One Percent znamená nulový risk a jen obrovský benefit.

Stále nejsi přesvědčeni?
máš nějaký dotaz?

Náš tým je tady pro tebe a zodpoví ti jakoukoliv otázku. Stačí si níže naplánovat 15 minutový hovor, kde ti veškeré otázky zodpovíme.

FAQ

Za jak dlouho získám ke komunitě přístup?

Ihned po zaplacení tvého předplatného ti pošleme pozvánku do komunity na tvoji emailovou adresu.

Jakou podporu od týmu The One Percent můžu v komunitě očekávat?

Neustálá podpora je jedním z hlavních pilířů komunity The One Percent. Ať už pomocí soukromých zpráv, živých hovorů, kde se nás můžete na cokoliv zeptat, praktických pracovních materiálů a spoustu dalšího. Všechny živé hovory jsou navíc nahrávány, takže se na ně můžeš kdykoli zpětně podívat.

Pokud se nemůžu zúčastnit živých hovorů - jsou z nich záznamy?

Ano! Z každého živého hovoru v komunitě jsou záznamy, které na platformu přidáváme vždy během následujících 24 hodin od samotného živého hovoru. A kromě toho, získáš navíc přístup ke všem hovorům, co kdy v komunitě The One Percent proběhly (od úplného spuštění v listopadu 2023).

Je možné zaplatit jinou platební metodou?

V tuto chvíli jsou možné pouze ty metody, které vidíš na platební bráně.

Pokud si dnes koupím balíček “Začátečník”, můžu poté upgradovat na “Pokročilého”? A opačně?

Ano, toto je možné. V momentě, kdy upgraduješ na balíček “Pokročilý”, tvůj “Začátečník” bude automaticky zrušen. Pokud chceš downgradovat tak nám napiš na platformě nebo na info@onepercent.cz.

Plánují se i offline setkání?

Ano, plánujeme konference a mastermindy pro celou The One Percent komunitu. Mimo to si budeš schopen domluvit meet up s kýmkoliv z komunity, kdo bude bydlet ve tvém okolí.

Pokud budu chtít mé předplatné zrušit - můžu to udělat sám/sama?

Ano, každý má přístup do zákaznického portálu skrz naši platformu, kde tato změna je možná kdykoliv. Zákaznický portál se nachází, mezi ostatními důležitými odkazy v připnutém příspěvku.

Co se stane po uplynutí mého 3 měsíčního členství?

Po uplynutí 3 měsíců bude členství pokračovat měsíční platbou, a to za 495 vč. DPH nebo za 995 Kč vč. DPH, na základě zvoleného balíčku. Členství se dá kdykoliv zrušit napsáním na info@onepercent.cz nebo na Zákaznickém portále.

Jak funguje 14denní garance vrácení peněz?

Ode dne zakoupení po dobu následujících 14 kalendářních dnů je možné si zažádat o 100% vrácení peněz a to napsáním na e-mail info@onepercent.cz. Po uplynutí této lhůty není možné tuto garanci uplatnit ani si nárokovat jiné vrácení peněz.

Když odejdu ze skupiny na platformě skool.com, zruší se mi tím automaticky předplatné?

Ne, nezruší. Pro zrušení předplatného je potřeba tuto změnu udělat na zákaznickém portále, který je neustále přístupný skrz platformu mezi ostatními odkazy v připnutém příspěvku. Druhou možností je nám napsat zprávu či email na info@onepercent.cz.

V současné chvíli nepodnikám - je The One Percent i tak pro mě?

Ano samozřejmě. Co mají lidí v The One Percent společního, není věk, ani pohlaví ani jestli jsou studenti, v zaměstnání nebo podnikají. Ale to, že mají chuť na sobě pracovat a žít jejích život naplno a splnit si jejich sny.

Co mám dělat, pokud mám otázky ohledně svého členství a nejsem na ně schopen najít odpovědi?

V tomto případě stačí kontaktovat jednoho z členů týmu The One Percent na komunitní platformě nebo napsat na info@onepercent.cz

Up
0.1 sec
Up
0.2 sec
Up
0.3 sec
Up
0.4 sec